ספרינטר – הפסיכולוגיה של פריצת גבולות


בגיל 17 עם פרופיל 64 ולאחר שרצו לזרוק אותי מהתיכון בו למדתי, קיבלתי את שתי ההחלטות המשמעותיות ביותר בחיים שלי : להיות לוחם באחת מהיחידות המיוחדות בצה"ל ולהתקבל לתוכנית Master בפסיכולוגיה באחת האוניברסיטאות המובילות בארץ. שלוש שנים מאוחר יותר וכנגד כל הסיכויים הושגה מטרה מספר אחת ו-12 שנים לאחר ההחלטות ההן, הושגה מטרה מספר 2.
הרצאה מרתקת, סוחפת ומלאת השראה.

תוכן ההרצאה

כל אחד מאיתנו רחוק מאוד ממיצוי הפוטנציאל האישי שלו והאתגר הראשוני בדרך להצלחה הוא קודם כל להבין זאת. דרך סיפורי האישי אקח את המשתתפים למסע פנימי שדרכו נענה יחד על שאלות כמו מי קובע את הגבולות ואיך פורצים אותם, איך ניתן להפוך קושי להזדמנות ומשבר להצלחה ואיך כל אחד מאיתנו יכול לעצב את החיים שלו מתוך בחירה מודעת. ההרצאה כוללת תכנים עדכניים מעולם הפסיכולוגיה.


המלצות


רק רציתי לומר שמאוד נהניתי מהסדנה אתמול. היא היתה תמציתית ויעילה מאוד. לקחתי תובנות מעצמי. הבנתי איפה היו המכשולים והמניעים שלי ושלא לדבר על הסרטונים המיוחדים. גם רציתי לומר שאהבתי את הנחישות, נמרצות, תכליתיות, תכל'סיות והאמיתיות שבה הסדנה הועברה. תודה

היה מעניין, רלוונטי, נגע גם במקור לקשיים וגם נתן כלים פרקטיים להתמודדות. היתה התעמקות. קיבלתי כלים פרקטיים למחשבה ועשייה. הייתי הופכת את זה לרצף של סדנאות. אני מרגישה שהייתי שמחה לעוד (-:

מומלץ בחום. הרצאה בגובה העיניים ברורה, תכליתית ומשכנעת. מרצה מוכשר בהחלט שנותן דוגמה אישית.

הייתי בהרצאה שלך ומברכת על כך. רותקתי עד הרגע האחרון, תודה.