הכנה לתואר שני


קורות חיים לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית

 

מטרה – דרך – שיטה

מקסימום זימונים, ממקסימום מוסדות >

מטרה- מקסימום זימונים, ממקסימום מוסדות. המטרה שלי היא לגרום לך לקבל מקסימום זימונים לראיונות לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית ממקסימום מוסדות.
הדרך – בגלל המבנה והקונספט המורכבים והייחודיים להן, כתיבת קורות החיים לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית עשויה להימרח זמן רב מידי, לצרוך אנרגיות רבות מידי ולהעיק מאוד על המועמד תוך כדי הערפל וחוסר הבהירות בנוגע לאופן כתיבתן.. דרך 3 פגישות ממוקדות ושיטתיות נכתוב יחד מסמך קורות חיים מצוין שיגדיל באופן משמעותי את הסיכויים שלך לקבל זימונים לראיונות ויחסכו לך זמן יקר ואנרגיות חשובות.

השיטה- השיטה לכתיבת קורות חיים הינה שיטה שפיתחתי בעקבות ניסיון רב של עשרות קורות חיים שכתבתי יחד עם סטודנטים שביקשו להתקבל לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית. מעבר לניסיון שצברתי, שיטה זו מבוססת על מחקרים רבים שבחנו את הגורמים המשפיעים על הערכות והחלטות של מעריכי קורות חיים בתחומים שונים והוכיחה את עצמה גם במיונים לתואר שני בפסיכולוגיה.

המלצות

קשה לי לתאר עד כמה אני מרוצה מהיריב ומהתהליך. למה ? -
1. תוכנית עבודה נוחה עם תאריכי יעד שמונעת מריחת זמן מיותרת.
2. מענה וליווי צמוד בכל זמן !
קרא עוד ›

מ.ק., התקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת חיפה.

באתי אליך מתלבטת אם להגיש מועמדות בתקופה הכי קשה שהיתה לי בחיים. ואתה היית שם להקשיב, להכיל ויותר מכל עזרת לי להאמין בעצמי שוב ולראות דברים ששכחתי שיש בי... תודה, שינית לי את החיים ! 

ק.ז., התקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, המרכז הבינתחומי בהרצליה.

יריב מקצועי, תכליתי, ממוקד, אמין ובעל יכולת ביטוי והסברה גבוהה. הבנתי בדיוק מה אני צריכה לעשות, לכתוב, איזה מידע לחפש ובמה להתמקד.

מ.ב., התקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, האוניברסיטה העברית

לאחר התלבטויות והתחבטויות לגבי האופן בו אני רוצה להציג את מכלול הנושאים של החיבור האישי- פניתי ליריב המקסים שעזר לי וכיוון לי את הדרך. מניסיוני האישי, כשאדם מהצד שיודע את העבודה, נותן מהידע שצבר, זה יכול להקל מאוד על התהליך
קרא עוד ›

ב.ש., התקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה חברתית, המרכז הבינתחומי בהרצליה

הרגשתי שאני מקבלת שרות מצוין, אני לא יודעת להסביר בדיוק למה אבל הרגשתי שההערות שאני מקבלת הן מצוינות ולעניין כמו כן האווירה היתה חיובית וטובה ומעודדת שזה מאוד חשוב ברגעים כאלה של התהליך. הקצב היה מעולה, הרגשתי שדרשתי קצב מאוד גבוה, וקיבלתי מענה באופן הכי מקצועי ומהיר שיכול להיות.

ה.נ., התקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת חיפה

הרגשתי שאני בידיים מצוינות- כי האדם שהיה מולי ידע להקשיב לי ולהבין בדיוק מהן נקודות החוזק שכדאי להבליט כשמדובר בקורות חיים. אחד הדברים החשובים ביותר שיש זה לדעת לשאול את השאלות הנכונות- וכל השאלות שהיו במהלך הפגישות הציפו המון מידע רלוונטי לטקסט. מאוד שלמה עם הטופס הסופי- לא הייתי מגיעה לזה בלעדיך !

מ.ל., התקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, המרכז הבינתחומי בהרצליה.

השרית עליי תחושת ביטחון ומסוגלות, הרגשתי שאני מקבלת הערות מקצועיות ומאירות אשר בעזרתן הצלחתי לשפר את הכתיבה ואת מסמך קורות החיים. מעבר לכך התהליך התקדם בקצב טוב בעיקר מכיוון שהוצב לו דד-ליין הגיוני להגשה של המסמכים.
קרא עוד ›

מור שניצר, התקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה חברתית,
המרכז הבינתחומי בהרצליהקישור לפייסבוק

העבודה עם יריב היתה בעבורי מאוד משמעותית בכמה בחינות. קודם כל הפן המקצועי היה מאוד בולט, הוא הצליח לעזור לי לנסח רעיונות מחשבות ורגשות בצורה טובה ממצה . כמו כן אווירת העבודה היתה חיובית וזה עזר לי להתמודד עם ההשקעה הרבה
קרא עוד ›

 א.מ., התקבל לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, אוניברסיטת חיפה

הרגשתי שאני בידיים טובות בזכות ההשקעה המרובה והבדיקה החוזרת ונשנית של הטיוטות. הרגשתי שיריב משקיע בעזרה בכתיבת קורות החיים שלי כאילו מדובר במועמדות שלו. מאוד, מאוד, מאוד שלמה עם הטופס הסופי.

ע.כ., התקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה חברתית, המרכז הבינתחומי בהרצליה

פניתי אל יריב על מנת שיעזור לי בכתיבת המסמכים הדרושים לקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה, "נפלתי" עליו בתקופת לחץ ולמרות זאת הוא היה סבלני, הדריך אותי איך וכיצד לכתוב את המסמכים, העניק לי המון ביטחון כשהייתי מבולבלת,
קרא עוד ›

גיל בן דוד, התקבלה לתואר שני בפסיכוביולוגיה, אוניברסיטת חיפה.

הרגשתי שאני בידיים טובות מאוד בעיקר בזכות התיקונים וההערות על כל מסמך ששלחתי לך. כיוון שנזכרתי מאוחר התהליך היה אינטנסיבי מאוד ולא פשוט ולמרות זאת עבדת מעולה עם אילוצי הזמן שלי. תודה על הליווי הצמוד, הדקדקנות והכנות.

נ.ו., התקבלה לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בר אילן.